Herkes okusun diye %40' varan indirimler...
SEPETİMSepetiniz boş

KULLANIM ŞARTLARI

mitosboyut.com.tr'nin amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Bu hedefle yola çıkan Mitos Boyut bu ortamı sağlayabilmek için altyapısını en son teknoloji ile yapılandırmıştır. 
Mitos Boyut ürünleri ile ilgili her türlü soru, şikayet ve öneriniz ile Firmamız irtibat sağlamak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
Adres: Osmanlı Sk. Osmanlı İş Merkezi No:18/12 Kat:4 Beyoğlu / İSTANBUL
Telefon: 0(212) 249 87 37
0532 495 28 55
Email: mitosboyut@gmail.com
Siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilip, alıcı telefon numarasına kargo takip bilgileri Sms ile bildirilir.
İnternet alışverişi güvenli midir? Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemlerden bazıları şu şekildedir:

Üyelik Bilgileriniz
Üyelik adresleriniz ve üye giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak saklanmaktadır.
 
SSL Sertifikası
Kredi kartı alışverişlerinde 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Böylece kredi kartı işlemi sırasında kart bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından görülebilmesi imkânsız kılınmaktadır. Alışverişiniz sırasında bütün dünyada geçerli olan SSL güvenli iletişim protokolünü barındıran mitosboyut.com.tr adresinde işlem yapılmaktadır. Bu SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez.Ayrıca kredi kartı bilgileriniz para transferi işleminde anlaşmalı bankalar sayesinde dünya standardı olan SET protokolünden de geçmektedir.
 
Kredi Kartı Güvenliği
Müşterilerin alışverişlerinde kullandıkları kredi kartı bilgileri sistemimizde kesinlikle tutulmamaktadır.
 
Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. SSL ve SET güvenlik protokolleri sayesinde Mitos Boyut ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde www.mitosboyut.com.tr sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz...

İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!

DİLEDİĞİNİZ HER YERDEN GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ ÇIKARIN.

BİZE ULAŞIN
Osmanlı Sk. Osmanlı İş Merkezi No:18/12 Kat:4 Beyoğlu / İSTANBUL
+90 (212) 249 87 37 /0532 495 28 55
bilgi@mitosboyut.com.tr
© Tüm Hakları Saklıdır. Mitos Boyut | mitosboyut.com